In 2024 werd het drempelbedrag voor prioriteit 2 in het product voortijdig schoolverlaten van het Inlichtingenbureau aangepast van 300 naar 580 euro per maand.
Hier lees je waarom die aanpassing toen is gedaan.
Als gevolg van de stijging van het minimumloon voor 21-jairgen naar 14,06 euro per uur is het drempelbedrag verhoogd.
De aanpassing is alleen zichtbaar in vsv 2.0. Nog niet overgestapt? Hier vind je meer informatie.
24 maart 2025
Verhoging drempelbedrag voor voortijdig schoolverlaten
Per 1 april verhoogt het Inlichtingenbureau het drempelbedrag voor werkende vsv’ers en jikp’ers van €580 naar €731. Dit is alleen zichtbaar in vsv 2.0.
Deel dit artikel
Gerelateerde Artikelen
3 dec 2024
Sectorale ontwikkelpaden en internetconsultatie SLIM regeling
In maart 2025 komt er een subsidiemogelijkheid binnen de SLIM-regeling voor opleidingen uit de Sectorale Ontwikkelpaden. Er is €73,8 miljoen beschikbaar t/m 2027.
Lees meer

4 okt 2025
Word (nog) beter in gesprekken
Lees meer
21 jan 2025
Blog: Uitdagingen en kansen
Elke twee weken laat Ingrado bestuurder Corien van Starkenburg haar licht schijnen op het recht op onderwijs en ontwikkeling.
Lees meer