Het kenniscentrum is het aanspreekpunt van Ingrado. De ondersteunende medewerkers zijn dagelijks werkzaam op het kantoor in Rotterdam. De projectleiders geven vorm aan ons beleid en trekken net als de bestuurder wekelijks het land in om leden en ketenpartners te ontmoeten. Zo weet Ingrado wat er speelt en kunnen we ons samen met onze leden inzetten voor het recht op onderwijs en ontwikkeling voor iedere jongere. Maak hieronder kennis met onze medewerkers.

Carry

Carry Roozemond

Bestuurder

c.roozemond@ingrado.nl


 

Ton

Ton Nuninga

Projectleider

t.nuninga@ingrado.nl

Onderwerpen: 

Projectdata-inrichting en kennisdeling

Selma

Selma Hulst

Projectleider

s.hulst@ingrado.nl

Onderwerpen:
programma vakmanschap, vraag & antwoord

Marga

Marga de Weerd

Projectleider

m.deweerd@ingrado.nl

Onderwerpen:
onderzoek & ontwikkeling

Ans

Ans Machielse

Projectleider

a.machielse@ingrado.nl

Onderwerpen:
preventie schooluitval, JMAA

Rene

René Halberstadt

Projectleider

r.halberstadt@ingrado.nl

Onderwerpen:
preventie verzuim, passend onderwijs

Henrie

Henrie Mastwijk

Projectleider

h.mastwijk@ingrado.nl

Onderwerpen:
preventie verzuim, passend onderwijs

Liesbeth

Liesbeth de Boer

Projectleider

l.deboer@ingrado.nl

Onderwerpen:
preventie schooluitval, JMAA

Farzaana

Farzaana Joeman

Projectmedewerker

f.joeman@ingrado.nl


 

Samira

Samira Hazgui

Projectmedewerker

s.hazgui@ingrado.nl



 

Marleen

Marleen Vunderink

Managementassistente

m.vunderink@ingrado.nl


 

Anne Voskamp

Anne Voskamp

Projectleider Lerend Netwerk en Communicatie

a.voskamp@ingrado.nl

Selena Schipper

Officemanager

s.schipper@ingrado.nl